Света Архијерејска Литургија у храму Св. цара Константина и царице Јелене у Нишу

10092017Car Konstantin
     Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г. Арсеније служио је у недељу 10. септембра 2017. године, на празник Сабора Српских Светитеља, Свету Архијерејску Литургију у храму Светог цара Константина и царице Јелене у Нишу. Учешће у Светом Сабрању су поред братства храма и верног народа, узели и гости из суседне нам сестринске Бугарске Православне Цркве. Након Свете Литургије братство је упознало Преосвећеног Владику са свим делатностима, која се свакодневно одвијају при овом светом храму.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Арсеније