ОСВЕЋЕН ХРАМ СВЕТА ТРИ ЈЕРАРХА У БРЗОМ БРОДУ

DSC 0327аа
У недељу 7. по Духовима, када наша Црква прославља Полагање ризе Пресвете Богородице, Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Арсеније је, уз саслуживање нишких свештеника, осветио храм Света Три Јерарха у нишком насељу Брзи Брод. Након освећења служена је Света Архијерејска Литургија на којој је учешће узео и препун храм верног народа.
По завршетку Литургије, Његово Преосвештенство  се обратио присутнима и захвалио старешини храма протојереју-ставрофору Милану Николићу и  свим приложницима, а онима који су највише учествовали у изградњи  Епископ је уручио Архијерејске грамате.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније

Javni poziv za licitacionu prodaju drvnih sortimenata otvaranjem zatvorenih ponuda