ИЗЛОЖБА БОГОРОДИЧИНИХ ИКОНА У ОШ "ИВАН Г КОВАЧИЋ"

IMG 185

У ОШ "Иван Г Ковачић" у Нишкој Бањи у кабинету за музичку културу одржана је изложба Богородичиних икона. Ученици петог разреда су са вероучитељицом организовали изложбу на којој су ученици присутним ђацима и наставницима говорили о иконама које су биле изложене. Поред Богородице Тројеручице, ту су биле иконе Богородице Иверске, Владимирске, Почајевске, Млекопитатељнице, Утешитељке итд. У уводном делу су две ученице објасниле појам иконе и говориле о Богородици. Вероучитељица је давала додатна објашњења и одговарала на питања присутних. Изложбу су видели и ученици млађих разреда.

Вероучитељица Кристина Костић

Javni poziv za licitacionu prodaju drvnih sortimenata otvaranjem zatvorenih ponuda