ИСПОВЕСТ СВЕШТЕНСТВА У ЛЕСКОВЦУ

Исповест Лесковац

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније служио је данас Литургију Пређеосвећених Дарова у старој цркви „Оџаклији“ у Лесковцу.

Преосвећеном владики су саслуживали: високопреподобни архимандрит Рафаило (Голушин), протојереј-ставрофор Зоран Стојановић, архијерејски намесник власотиначки, протојереј Марко Адамовић, архијерејски намесник Први лесковачки, протонамесник Владан Ранђеловић, протођакон Стеван Кричка и ђакон Мартин Мичић.

Повод сабрања била је исповест свештенства архијерејских намесништава Првог лесковачког и власотиначког.

По завршетку Свете Литургије и исповести, уследио је братски састанак. Ове године предавање је одржао јереј Никола Пешић, парох Четврти власотиначки, на тему "Света четрдесетница у теорији и пракси".