Празник Обрезања Господњег и Св.Василије Великог

DSC01294На празник Обрезања Господа нашега Исуса Христа и празник светог оца нашега Василија Великог Његово Преосвештенство Епископ нишки Господин Јован служио је божанствену Литургију у нишком Саборном храму.Епископу су саслуживали свештеници овог светог храма.По читању божанскога Писма Епископ је поучио све сабране.Велики број верних приступио је светим Тајнама Христовим.Након заамвоне молитве прочитана је молитва благодарности за почетак нове године.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г.ЈОВАН

Након свете Службе у просторијама Светосавског дома у Ниши за све студенте и ђаке богословских наука приређени је пригодно послужење након чега их јер Епископ поучио богонадахнутом речју.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г.ЈОВАН