Света Литургија и састанак Епархијског савета

DSC00560У петак 26.децембра, на празник св. мученика Евстратија и св.свештеномученика Гаврила, Његово Преосвештенство Епископ Нишки Господин Јован служио је свету архијерејску Литургију у Саборном храму у Нишу, уз саслужење свих намесника Епархије Нишке.
По свршетку свете Службе Епископ је беседом поздравио све присутне а потом их поучио речима поуке тумачећи божанствено Писмо у контексту данашњег празника.
Након Евхаристијског сабрања Епископ је сабрао архијерејске намеснике Епархије нишке на радни састанак а потом је одржана сужена седница Епархијског управног одбора.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г.ЈОВАН