НЕДЕЉА БЛУДНОГ СИНА У САБОРНОМ ХРАМУ У НИШУ

DSC 0141       У другу припремну седмицу Великог поста, када читамо Јеванђељско зачало о Блудном сину, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Силаска Светог Духа на Апостоле у Нишу. Његовом Преосвештенству су саслуживали протојереји-ставрофори Бранислав Цинцаревић и Ненад Микић, протојереји Миодраг Павловић, Владица Савић и Борислав Стаменковић, јеромонах Нектарије (Ђурић) и ђакони Ђорђе Филиповић и Предраг Пиперски. По прочитаном Јеванђелском одељку, надахнутом беседом верни народ је поучио протојереј Борислав Стаменковић, парох трећи при Саборном храму у Нишу.

Протојереј Борислав Стаменковић