На празник Свете великомученице Недеље, Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски г.Теодосије, администратор епархије нишке, служио је свету архијерејску литургију у препуном храму Свете великомученице Недеље у насељу Паси Пољана. Епископу Теодосију саслуживало је више нишких свештеника и један јеормонах.
На самом почетку свете Литургије Епископ Теодосије са свештенством осветио је нови живопис у овом светом храму.
PasiPoljanaНакон литургије и владикине беседе, отац Александар Миленковић, старешина храма, поделио је захвалнице верницима који су се истакли у помагању завршетка фрескописа у цркви Свете великомученице Недеље.
Њихова имена су: Карађорђе Михаило Петровић, Жарко Мирковић, Станко Марковић, Јаворка Тодоровић, Ненад Стојановић, Ивица Богевски, Зоран Тошић, Саша Стојановић, Слађан Фуруновић, Милош Милошевић, Бранислав Андрић, Јован Ђурковић, Миодраг Станковић Уча, Мића Илић, Бранко Петковић, Ивица Савић, Милош Митровић, Драган Бозало, Хаџи Марина Младеновић, Владимир Радуловић, Хаџи Радмила Здравковић, Стојана Стојановић, Дејан Нешић, Горан Прокић, Никола Ћирковић, Дејан Стошић, Саша Нешић и Драган Стојановић.
Заједничарење је настављено трпезом љубави.

Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски Г.Г. Теодосије - администратор Епархије нишке