06122017BiblijskaSkolaBojnik

У Дому културе у Бојнику, 6. децембра представљене су активности Библијске школе у сарадњи са Домом културе Бојник и Црквеном општином.
Библијска школа у Лесковцу већ три године делује под покровитељством Епархије нишке и Библијског друштва Србије. Основна делатност Библијске школе је изучавање Библије која је темељ хришћанства. Осим предавања, Библијска школа у Лесковцу припрема и штампа лист „Благовесник“ који се бави библијским темама, као и часопис Богољубље.
Циљ окупљања је био формирање подгрупе Библијске школе у Бојнику и ширење активности на цео Јабланички округ. Успостављена је до сада одлична сарадња са домовима културе у Грделици, Печењевцу и Власотинцу, рекао је јереј Мирослав Јовановић, руководиоц Библијске школе у Лесковцу.

Извор Радио Глас

{oziogallery 1583}