Под покровитељством Његове Светости Патријарха српског Г.Г. ИРИНЕЈА
Са благословом Епископа нишког Г.Јована и Епископа западно-европског Г.Луке

ОДРЖАН ЈЕ КОНЦЕРТ
нишке црквено-певачке дружине „БРАНКО“

Трећег дана Васкрса, хор „БРАНКО“ је узео учешће на литургији у Српској православној Цркви у Паризу. Литургију је служио отац Никола Шкрбић,протојереј-ставрофор и старешина Храма. После литургије, домаћини су топло угостили хор у просторијама Црквене општине, а хор се домаћинима захвалио песмом.

HorFr1 Под покровитељством Министарства културе а у организацији Српског културног центра, хор «БРАНКО» је приредио у четвртак 24. априла, целовечерњи концерт у центру Париза код Помпиду центра, у сали Валони и Брисела (белгијски културни центар).

HorFr4          Хор је топло дочекан од публике на концерту, а већином су извођена дела Српских аутора.Концертне наступе прати екипа РТС-а. као медијски покровитељ.