год     Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је у четвртак, 31. августа 2017. године у Саборном храму Силаска Светога Духа на Апостоле у Нишу, Свету Архијерејску Литургију, којом је молитвено обележена трогодишњица његове архипастирске службе. Преосвећеном Г. Арсенију саслуживали су протојереј ставрофор Милутин Тимотијевић, ректор Призренске богословије Светог Кирила и Методија привремено у Нишу, нишки протојереји ставрофори Бранислав Цинцаревић, старешина Нишког саборног храма, Златан Папић и Ненад Микић, протојереј Миодраг Павловић, архијерејски намесник први нишки, свештеник Драшко Тепавац, клирик Архиепископије београдско-карловачке, јеромонах Јефрем (Шекарић), јерођакон Нектарије (Ђурић), клирик Епархије захумско-херцеговачке, као и службеници Епархије нишке.
{oziogallery 1507}