Понедељак 2. март 2020. године

- Велико Повечерје са каноном Светог Андреја Критског у Саборном храму у Нишу са почетком у 17 часова.

Уторак 3. март 2020. године

- Велико Повечерје са каноном Светог Андреја Критског у храму Светог апостола и јеванђелисте Луке у Нишу са почетком у 17 часова.

Среда 4. март 2020. године

- Јутарње богослужење, Часови и Света Архијерејска Литургија Пређеосвећених дарова у Саборном храму у Нишу са почетком у 07:30 часова
- Велико Повечерје са каноном Светог Андреја Критског у храму Светог великомученика Пантелејмона Нишу са почетком у 17 часова.

Четвртак 5. март 2020. године

- Велико Повечерје са канoном Светог Андреја Критског у храму Светог Николаја Чудотворца у Нишу са почетком у 17 часова.

Петак 6. март 2020. године

- Јутарње богослужење, Часови и Света Архијерејска Литургија Пређеосвећених дарова у храму Светих цара Константина и царице Јелене у Нишу са почетком у 07:30 часова
-Мало Повечерје са Акатистом Пресветој Богородици у храму светих цара Константина и царице Јелене са почетком у 17 часова.

Субота 7. март 2020. године

- Света Архијерејска Литургија Светог Јована Златоустог у храму Васкрсења Христовог у Богословији у Нишу са почетком у 09:00 часова

Недеља 8. март 2020. године

- Света Архијерејска Литургија Светог Василија Великог у Саборном храму у Нишу са почетком у 09:00 часова