djordje stevanovic

: Јереј Ђорђе Стевановић
Тел.: 0629673857
Е-пошта: -

Јереј Ђорђе Стевановић рођен је у Пироту 24. фебруара 1994. године од оца Миодрага и мајке Марине Стевановић. Основну школу завршио је у Пироту, након чега 2009. године  уписује Богословију „Светих Кирила и Методија“ у Нишу коју завршава 2014. године. По завршетку богословије уписује Православни Богословски факултет у Београду. Благословом Његовог Преосвестенства епископа нишког Г. Арсенија 28.маја 2020. године ступа у брак са Маријом Стевановић рођ. Цветковић. У чин ђакона рукоположен руком Његовог Преосвестенства Епископа Арсенија 9. Августа 2020. године у храму Св. Пантелејмона у Нишу , а у чин презвитера 14. Августа исте године у храму Светог Цара Константинтина и Царице Јелене у Нишу. Од 1. септембра постављен за парох Крупачког у архијерејском намесништву Пиротском.