DSC 0011

У недељу, 20. фебруара 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у нишком Саборном храму Силаска Светога Духа на Апостоле.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протојереј-ставрофор Бранислав Цинцаревић, старешина Саборног храма, протојереј-ставрофор Ненад Микић, парох први нишки, протојереј Миодраг Павловић, Архијерејски намесник први нишки, протојереј Борислав Стаменковић, парох трећи нишки, протођакон Стеван Кричка и протођакон Ђорђе Филиповић.

По прочитаном зачалу о Блудном сину, јеванђељској причи која је обележје ове припремне седмице, сабране верне је, по благослову Преосвећеног Владике, пригодном беседом поучио старешина храма, протојереј-ставрофор Бранислав Цинцаревић.

{oziogallery 2663}