У среду четврте недеље Часног поста, 22. марта 2023. године, у Прокупљу је одржан братски састанак и исповест свештенства Архијерејских намесништава косаничког и топличког. Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Литургију Пређеосвећених Дарова у храму Светог Великомученика Прокопија у Прокупљу.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протосинђел Серафим (Живковић), игуман манастира Светог Великомученика Димитрија у Дивљани, протојереј-ставрофор Слободан Петровић, Архијерејски намесник топлички, протојереј Душко Капларевић, Архијерејски намесник косанички, протојереј Драган Миленковић, парох пети прокупачки и протођакон Ђорђе Филиповић.

По завршетку богослужења, уследила је исповест свештенства овог намесништва, коју је извршио протосинђел Серафим (Живковић). Након завршене исповести, уследио је састанак, на коме су представљене све појединости везане за рад свештенства ових крајева, а такође је изложен и рад јереја Филипа Стевановића, пароха конџељског.