IMG 1cdb7663a8f8f1a3fb0b643ec31241f8 V
       У недељу трећу по Васкрсењу- Раслабљеног, на празник Спаљивања моштију Светог Саве, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у манастиру Светих Архангела у Конџељу. Његовом Преосвештенству саслуживали су: протојереј-ставрофор Слободан Петровић архијерејски намесник топлички, високопреподобни протосинђел Григорије настојатељ манастира Светог Николе у Куршимлији, протојереј-ставрофор Младен Симић, протојереј Никола Илић парох прокупачки, преподобни јеромонаси Јефрем (Шекарић) и Нектарије (Ђурић), јереј Душан Гагић парох у Малој Плани, ђакони Ђорђе Филиповић и Никола Ераковић.
       По прочитаном Јеванђелском одељку, беседом се обратио преподобни јеромонах Нектарије.

Јеромонах Нектарије Ђурић

{oziogallery 2196}