ХРАМОВНА СЛАВА У КАОНИКУ

DSC 0133

У суботу 20. јула 2019. године Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније служио је Свету архијерејску Литургију у храму Свете великомученице Недеље у Каонику.

Преосвећеном владики саслуживали су: архимандрит Дамаскин(Грабеж), протојереј-ставрофор Љубиша Милошевић, протојереј Братислав Вукићевић, протосинђел Мардарије (Ковачевић), протонамесник Александар Кузмановић, јереј Радиша Лазић, јереј Срећко Грбић, јереј Александар Ђорђевић, ђакон Ђорђе Филиповић и ђакон Славко Обрадовић.

У току Свете Литургије Његово Преодвештенство је протонамесника Александара Кузмановића рукопроизвео у чин протојереја. Након заамовне молитве уследио је обход око храма, помен и освећење славских дарова.

По завршетку Литургије Епископ је поздравио све присутне:

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније