СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У КАОНИКУ

DSC 0095
У понедељак 20. јула 2020. године када Црква молитвено прославља Свету мученицу Недељу, Његово Преосвештенство епископ нишки Г. Арсеније служио је Свету архијерејску Литургију у храму посвећном овој Божијој угодници у Каонику.
Његовом Преосвештенству саслуживали су: архимандрит Дамаскин Грабеж, протојереј-ставрофор Ђорђе Милојковић, протојереј Братислав Вукићевић, јереј Срећко Грбић, протођакон Стеван Кричка и ђакон Предраг Пиперски.
После Свете Литургије свештентво и верни народ кренули су у славски опход око храма након којег је Преосвећени Владика осветио славске дарове и пререзао славски колач.

ЊЕГОВО ПРЕОСВЕШТЕНСТВО ЕПИСКОП НИШКИ Г. АРСЕНИЈЕ

.