"ЗАШТО ЈЕ ХРИСТОС ПРОПОВЕДАО У ПРИЧАМА?" ПРЕДАВАЊЕ ОЦА МИЛОША ВЕСИНА (АУДИО ЗАПИС)

DSC 0296весин

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког Г. Арсенија, у петак 09. новембра 2018. године, у сали Светосавског дома у Нишу,одржано је предавање високопречасног протојереја- ставрофора Милоша Весина, професора на Богословском факултету у Либертвилу и пароха у Лесингу у Чикагу, на тему „Зашто је Христос проповедао у причама“.

Поред нишког Епископа, предавању је присуствовао и Епископ брегалнички Г. Марко, свештенство нишке епархије, НЦПД „Бранко“ као и препуна сала верног народа.

Протојереј-ставрофор Милош Весин