valjevo1На позив црквеног хора Хаџи-Рувим из Ваљева, који је обележио 20. година постојања, Дечији-црквени хор „Бранко“ био је гост на свечаној приредби одржаној 8.7. 2013. у свечаној сали Музичке школе у Ваљеву.

valjevo2Дечији хор „Бранко“ је својим концертом одушевио публику, која је громогласним аплаузом наградила младе певаче.
Ово путовање је за мале хористе било право духовно освежење, јер су посетили велике светиње у Ваљевској епархији, манастире Лелић и Ћелије, где су се поклонили моштима Светог Владике Николаја Велимировића и гробу Оца Јустина Поповића.

valjevo3У манастиру Ћелије сусрели су се са активистима православног спортског друштва „Света Србија“, који су у Ваљеву одржали трибину на тему Православље и спорт.
Са овог путовања вратили смо се богатији и ојачани , јер смо душе своје напајали са непресушних извора наших светиња.