Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније потписао је уговор о донацији прве куће у склопу акције Верског добротворног старатељства Епархије нишке ,,Добри Самарјанин". Уговор је потписан са Фондацијом "Our Serbs" из Чикага, коју заступа госпођа Кети Фенслоу.

Почетком јануара ове године, а на иницијативу координатора ВДС-а Епархије нишке, протонамесника Синише Никитовића, организован је састанак са представницима Фондације "Our Serbs" из Чикага, на којем је договорено да ће ова Фондација у текућој години дати свој допринос у акцији "ИЗГРАДЊА НАСЕЉА-КУЋА ЗА СОЦИЈАЛНО УГРОЖЕНЕ ПОРОДИЦЕ У МЕДВЕЂИ".

Сви вољни да помогну овој великој акцији Верског добротворног старатељства Епархије нишке, свој допринос могу дати уплатом на следећи број рачуна:

265-4050310001316-72