Света Архијерејска Литургија у Димитровграду

18022018Dimitrovgrad
Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у недељу, 18. фебруара (Сиропусна недеља) у храму Рођења Пресвете Богородице у Димитровграду. Саслуживало је свештеномонаштво и свештенство пиротског краја. Учешће у Литургијском сабрању узели су и највиши представници града Димитровграда, на челу са председником општине као и бројно христољубиво грађанство.
Владика нишки Арсеније је у беседи подсетио да данашњи дан, дан пре почетка Часног поста, треба да донесе измирење са свима са којима смо имали несугласице и пожелео свима благословен и срећан предстојећи пост.

Извор Радио Глас

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г. Арсеније