DSC 000000006

У понедељак, 5. септембра 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније примио је у згради нишке Епископије породицу Станковић из Александрова, села у Општини Мерошина.

Породица Станковић, коју чине отац Лазар, мајка Анђела и две кћерке близнакиње, Нађа и Ксенија, доживела је велику несрећу крајем августа ове године, када им је породична кућа у потпуности изгорела.

Верско Добротворно Старатељство Епархије нишке "Добри Самарјанин", чији је координатор протонамесник Синиша Никитовић, по благослову Његовог Преосвештенства је приложило новчану помоћ овој породици, како би ово време искушења што пре пребродили.

Овим путем Православна Епархија нишка позива и све добре људе који су у могућности да помогну овој породици, да то учине уплатом на жиро рачун:

170001032063600030

{oziogallery 2793}