Друго општинско такмичење основних школа из верске наставе у Алексинцу

naslovna     По благослову епископа рашко-призренског Господина Теодосија а ангажовањем и ентузијазмом алексиначких вероучитеља одржано је друго општинско такмичење основних школа из верске наставе. Такмичење је одржано 21.4.2016.године у ОШ "Љупче Николић" у Алексинцу.

     Учествовало је 32 ученика из 7. школа са територије општине Алексинац и 1. школе из Крушевачке општине која припада алексиначком архијерејском намесништву. 

     Епархија нишка је била главни  покровитељ награда које су добили сви ученици који су учествовали. Захвалност дугујемо и издавачкој кући "Принтекс" из Ваљева која је даровала свим учесницима по једну друштвену игру и издавачкој кући "Знамење" из Пирота од које су ученици добили књижицу "Васкрс".

     Надамо се да ће овај позитиван пример утицати и на остале општине у нишкој епархији и да ћемо једног дана имати организовано епархијско такмичење из верске наставе.

Резултати са другог општинског такмичења из веронауке 2016.г у Алексинцу




Име  и презиме

школа

Разред

Број поена

1.      

Александра Цивић

Велизар Станковић Корчагин- В Шиљеговац

5

20

2.      

Марко Костић

_____ II_______

5

20

3.      

Тања Милосављевић

_____ II_______

5

17

4.      

Николина Лековић

_____ II_______

5

20

5.      

Јована Динић

_____ II_______

5

20

6.      

Катарина Миленковић

_____ II_______

5

20

7.      

Никола Николић

Десанка Максимовић -Катун

5



8.      

Давид Лазаревић

_____ II_______

7

18

9.      

Никола Лазаревић

_____ II_______

7

20

10.  

Јелена Младеновић

Јован Јовановић Змај- Ал Рудник

7

19

11.  

Стефана Томчевски

_____ II_______

5

19

12.  

Кристина Аранђеловић

_____ II_______

5

15

13.  

Ирина Илић

Аца Синадиновић - Лоћика



19

14.  

Анђела Коћић

_____ II_______



17

15.  

Јована Цветковић

_____ II_______



19

16.  

Александра Бојковић

Вожд Карађорђе - Алексинац

5

18

17.  

Димитрије Спасић

_____ II_______

5

20

18.  

Анђа Ђорђевић

_____ II_______

5

16

19.  

Александар Милошевић

_____ II_______



19

20.  

Марко Стевановић

Стојан Живковић Столе- Трњане



17

21.  

Милан Јанковић

_____ II_______

6

12

22.  

Невена Филиповић

_____ II_______



20

23.  

Илија Тодоровић

_____ II_______



20

24.  

Јована Илић

_____ II_______



20

25.  

Ђорђе Ристић

Вук Караџић - Житковац

5

13

26.  

Марија Петровић

_____ II_______

5

20

27.  

Кристијан Милутиновић

_____ II_______

5

12

28.  

Милан Марковић

_____ II_______

5

20

29.  

Марија Марковић

_____ II_______

5

20

30.  

Божидар Митић

Љупче Николић - Алексинац

5

20

31.  

Андријана Никић

_____ II_______

5

20

32.  

Јована Вељковић

_____ II_______

5

18