У недељу седму по Духовима, 23. јула 2023. године када Црква Божија молитвено прославља Светих 45 мученика из Никопоља и преподобног Антонија Печерског, Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Арсеније служио је Свету Литургију у манастиру Конџељ.

На овом Евхаристијском сабрању Преосвећеном Владики саслуживали су: протојереј-ставрофор Слободан Петровић, протојереј-ставрофор Младен Симић, протојереј-ставрофор Ђукан Оровић, јеромонах Јефрем Шекарић и протођакон Стеван Кричка.

На крају Свете Литургије, Његово Преосвештенство доделио је високо одликовање Епархије нишке, орден Светог Романа Ђуниског другог степена протојереју-ставрофору Младену Симићу из Горње Трнаве. Отац Младен је добио орден због показане делатне љубави према Светој мајци Цркви приликом пастирског рада и служења Господу на парохији конџељској.

Након Свете Литургије братија ове Свете обитељи за све присутне је организовала трпезу љубави.